Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II

Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II to wspólnota osób wspierających się wzajemnie, budująca wartościowe i trwałe relacje między Podopiecznymi, Darczyńcami i Wolontariuszami

OVERVIEW

This site fundacjaskarbowosci.pl currently has a traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have explored twenty pages within the site fundacjaskarbowosci.pl and found twenty-one websites interfacing with fundacjaskarbowosci.pl. We were able to observe one public network platforms owned by this website.

FUNDACJASKARBOWOSCI.PL RANKINGS

This site fundacjaskarbowosci.pl has seen diverging amounts of traffic all over the year.
Traffic for fundacjaskarbowosci.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjaskarbowosci.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjaskarbowosci.pl

Aleja Sztuki

30 kwienia - 3 maja. Aleja Sztuki - Artystyczna Pracownia Ubioru. Bdquo;Każdy projekt, realizowany w mojej pracowni jest wyjątkowy,. Jej pełna dzieł galeria jest niczym malownicza aleja przyozdobiona obrazami natury i przyrody.

WHAT DOES FUNDACJASKARBOWOSCI.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjaskarbowosci.pl Mobile Screenshot of fundacjaskarbowosci.pl Tablet Screenshot of fundacjaskarbowosci.pl

FUNDACJASKARBOWOSCI.PL HOST

We discovered that a lone page on fundacjaskarbowosci.pl took one thousand eight hundred and thirty-eight milliseconds to download. We could not detect a SSL certificate, so therefore I consider fundacjaskarbowosci.pl not secure.
91.228.196.166

WEBSITE IMAGE

I detected that this website is operating the LiteSpeed operating system.

Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II

DESCRIPTION

CONTENT

This site fundacjaskarbowosci.pl states the following, "O Puchar Ministra Rozwoju i Finansów." We noticed that the website said " Lub zamiast 1 wpisz nr Podopiecznego." It also stated " A jednak nie cały umieram. To, co we mnie niezniszczalne. Do XVII Mistrzostw Polski Skarbowców o Puchar Ministra Rozwoju i Finansów. Wisła 25 26 maja 2018r."

SEEK MORE WEBSITES

Fundacja SMK Fundacja Fundusz Lokalny SMK

Działaj Lokalnie; Konkurs - Lokalne Inicjatywy; Partnerstwo Napędzani Wisłą; 100 lat Niepodległej. Porady prawne; NGO a samorząd; współpraca w samorządzie; obywatel a samorząd; projekty. II GMINNY KONKURS PALM WIELKANOCNYCH. Zgłoszenia do Civic Up! 3 powody dlaczego każdy chce go mieć.

Chór Polskiego Radia Fundacja Sonoris

Everyone in Kronos was so inspired by your performance. Maybe thrilled is a more accurate description. The sound that emanates from your singers is unparalleled in my experience. David Harrington, the member of Kronos Quartet.

Rzecznik Praw Kursanta - Fundacja Odpowiedzialne Szkoły Jazdy

OSK - Wybór na całe życie. Za co płacisz instruktorowi? Przecież ja dopiero się uczę? Arkusz przebiegu szkolenia praktycznego kat. Masz prawo do dobrego szkolenia. Jeśli masz pytania lub wątpliwości co do tego czy Twoje szkolenie przebiega zgodnie z prawem. Zadzwoń na infolinię ekspercką lub napisz do Rzecznika. Zielony listek spadł z drzewa? Z ogromna satysfakcją informujemy, że.

FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT - adopcja psów i kotów

Odeszły od nas za tęczowy most. Dotacje przez DotPay i PayPal. Koń Syjon zbiera na PILNĄ operację. Poszukujemy zmotywowanych osób chcących aktywnie pomagać zwierzętom. Posiadamy gotowy plakat do wydruku.

Europejska Fundacja SPA

Dlaczego jest potrzebny Światowy Dzień Wellness? Jak obchodzony jest Światowy Dzień Wellness? Sponsorzy i Patroni Medialni w Polsce. Program mentoringu dla profesjonalistów spa. Wspólnie z najlepszymi specjalistami z kraju i zagranicy opracowaliśmy programy edukacyjne, które pozwolą rozwijać umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w spa.